Zavrite oči a preneste sa do magickej... prírodnej ríše, kde počujete nežný smiech víl, kde rozprávajú stromy a kde sa pohybujú všetky tie bytosti, ktoré poznáme hlavne z rozprávok.

  

  Že neviete kto sú tí prírodný duchovia? Tak napríklad: morské panny, škriatkovia, elfovia, víly, múzy, obri, trollovia, trpaslíci, nymfy...Teraz už viete tak, poďte tvoriť. Teším sa na vašu krásnu tvorbu.

  

  Upustite svoju uzdu fantázie a poďte sa zapojiť do ATC výmeny.

  

Téma aprílovej ATC výmeny: Prírodný duchovia

 

 
Moja inšpirácia k tejto téme:
  

 

Pár pravidiel:

   

  Svoje práce môžete vkladať na FB profil , kde bude na to vytvorený konkrétny album – s názvom aktuálnej ATC výmeny. Alebo mi môžete vaše fotografie posielať na zuzka.cedulova@gmail.com a ja vaše fotografie do daného albumu nahrám.

  

  Júlová ATC bude otvorená do 31. júla 2020. Následne v najbližších nasledujúcich dňoch vytvoríme páry, ktoré budú zverejnené tu v článku. Informácia o tom, že páry sú na svete sa dozviete aj cez FB profil

   

  A ako je zvykom, ak sa chcete zapojiť do výmeny, napíšte prosím komentár k tomuto článkupočtom kartičiek, ktoré chcete vymeniť (nezarátavajte do celkového počtu kartičku, ktorú si chcete nechať pre seba).

   

  Pre uľahčenie komunikácie medzi jednotlivými pármi odporúčame vložiť za komentár aj mailovú adresu.

  

  Následne sa vytvoria výmenné páry, ktoré sa navzájom oslovia pomocou e-mailu, aby si vedeli vymeniť adresy.

  

Výmenné dvojice 

         

  V nasledujúcom zozname nájdete vytvorené výmenné páry. V komentároch nižšie nájdete emaily, cez ktoré sa môžete kontaktovať so svojimi tvorivými parťáčkami a vymeniť si adresy. 

 

Ľuba Naďa
Lucia LuluBee Viera Gáborová
Lucia LuluBee Ľuba
Etoile Zuzana
Naďa Viera Gáborová

 

 

zuzka