Ahojte všetci priaznivci ATC kartičiek.

 

  Pevne verím, že ste Vianočné sviatky prežili v pokoji a nový rok patrične oslávili, aby už nebol taký ako rok 2020. Prajem Vám všetkým veľa zdravia, aby sme sa mohli stretávať každý mesiac aj v tomto roku a veľa tvorivých nápadov, aby ste sa mohli zapájať do tvorivých výziev a samozrejme aj vyhrávať :)

 

  Ako prvú tému som si vybrala takúto voňavú a upokojujúcu. Ja milujem chodiť na masáž a keď sa pustí hudba a zapáli sa voňavá sviečka alebo difuzér s pár kvapkami voňavej esencie....oj veru, vydržala by som veeeeľmi dlho :)

 

 Zapáľte si aj vy nejakú krásnu sviečku a poďte tvoriť. 

  

Téma januárovej ATC je: Aromateriapia

   

  Upustite svoju uzdu fantázie a poďte sa zapojiť do ATC výmeny na www.scrapworld.sk.

  

atcvymena
 

Moja inšpirácia k tejto téme:

 

atcvymena
  
atcvymena
  

Pár pravidiel:

  

Svoje práce môžete vkladať na FB profil stránky, kde bude na to vytvorený konkrétny album – s názvom aktuálnej ATC výmeny. Alebo mi môžete vaše fotografie posielať na zuzka.cedulova@gmail.com a ja vaše fotografie do daného albumu nahrám.

  

Januárová ATC bude otvorená do 31. januára 2021. Následne v najbližších nasledujúcich dňoch vytvoríme páry, ktoré budú zverejnené tu v článku. Informácia o tom, že páry sú na svete sa dozviete aj cez FB profil .

   

A ako je zvykom, ak sa chcete zapojiť do výmeny, napíšte prosím komentár k tomuto článkupočtom kartičiek, ktoré chcete vymeniť (nezarátavajte do celkového počtu kartičku, ktorú si chcete nechať pre seba).

   

Pre uľahčenie komunikácie medzi jednotlivými pármi odporúčame vložiť za komentár aj mailovú adresu. Následne sa vytvoria výmenné páry, ktoré sa navzájom oslovia pomocou e-mailu, aby si vedeli vymeniť adresy.

 

Výmenné dvojice 

             

  V nasledujúcom zozname nájdete vytvorené výmenné páry. V komentároch nižšie nájdete emaily, cez ktoré sa môžete kontaktovať so svojimi tvorivými parťáčkami a vymeniť si adresy. 

 

MooMika Card Ania Smiatek
Viera  Ania Smiatek
Viera MooMika Card
Etoile Katarína J.
Zuzana Vierka

   

zuzka