Mojou najobľúbenejšou bylinkou, kvetinou, rastlinkou je levanduľa. Mám ju vo svojej okrasnej záhradke a ešte ju plánujem posadiť určite na viac miest, len čakám na krajšie počasie. Jej farba, vôňa, kvety, proste všetko ...ma nesmierne bavia :)

 

   Máte aj vy nejakú obľúbenú bylinku, z ktorej si robíte napr. čaj, alebo tinktúry, alebo mastičky...predstavte nám ju. Budeme sa tešiť...

  

Téma februárovej ATC je: Bylinky

 

atc
 

Upustite svoju uzdu fantázie a poďte sa zapojiť do ATC výmeny na www.scrapworld.sk.

  

Moja inšpirácia k tejto téme:

 

atc
 

Pár pravidiel:

 

Svoje práce môžete vkladať na FB profil stránky scrapworld.sk, kde bude na to vytvorený konkrétny album – s názvom aktuálnej ATC výmeny. Alebo mi môžete vaše fotografie posielať na zuzka.cedulova@gmail.com a ja vaše fotografie do daného albumu nahrám.

  

Februárová ATC bude otvorená do 28.febrára 2022. Následne v najbližších nasledujúcich dňoch vytvoríme páry, ktoré budú zverejnené tu v článku. Informácia o tom, že páry sú na svete sa dozviete aj cez FB profil scrapworld.sk

  

A ako je zvykom, ak sa chcete zapojiť do výmeny, napíšte prosím komentár k tomuto článkupočtom kartičiek, ktoré chcete vymeniť (nezarátavajte do celkového počtu kartičku, ktorú si chcete nechať pre seba).

  

Pre uľahčenie komunikácie medzi jednotlivými pármi odporúčame vložiť za komentár aj mailovú adresu.

 

Výmenné dvojice:

 

Kasia Etoile
Ania Etoile
Ania Kasia
Viera Ľuba
Zuzana  Ľuba
Zuzana  Viera

 

   

zuzka