Január prešiel ako voda...ďakujeme, že ste sa zapojili do „ZENovej“ ATC výmeny. Dnes tu máme novú tému. Svet okolo nás...ako ho vidíte vy? Čo vás napadne pri slove svet? Ja keď raz budem veľká :) tak ho precestujem celý, to je môj sen, vidieť krásu celého sveta. Nikde sa neponáhľať a vychutnávať si všetko okolo seba.

  

 Takže zatiaľ mám svoj lietajúci balón a svoje sny, niekde proste začať musím.

  

 Upustite svoju uzdu fantázie a poďte sa zapojiť do ATC výmeny na www.scrapworld.sk.

  

Téma februárovej ATC výmeny: Svet/World

 

atc

 

Moja inšpirácia k tejto téme:

 
atc
 

Pár pravidiel:

  

Svoje práce môžete vkladať na FB profil stránky, kde bude na to vytvorený konkrétny album – s názvom aktuálnej ATC výmeny. Alebo mi môžete vaše fotografie posielať na zuzka.cedulova@gmail.com a ja vaše fotografie do daného albumu nahrám.

  

Februárová ATC bude otvorená do 29. februára 2020. Následne v najbližších nasledujúcich dňoch vytvoríme páry, ktoré budú zverejnené tu v článku. Informácia o tom, že páry sú na svete sa dozviete aj cez FB profil.

  

A ako je zvykom, ak sa chcete zapojiť do výmeny, napíšte prosím komentár k tomuto článkupočtom kartičiek, ktoré chcete vymeniť (nezarátavajte do celkového počtu kartičku, ktorú si chcete nechať pre seba).

-----------------------------------------------------------------------------------

     

Výmenné dvojice 

     

  V nasledujúcom zozname nájdete vytvorené výmenné páry. V komentároch nižšie nájdete emaily, cez ktoré sa môžete kontaktovať so svojimi tvorivými parťáčkami a vymeniť si adresy. 

 

Ľubica Deniska
Viera Gáborová Deniska
Viera Gáborová Ľubica
Naďa Etoile

   

zuzka