Ani sa mi nechce veriť, že tu máme poslednú tohtoročnú ATC výmenu. Veľmi pekne vám ďakujeme za celoročnú účasť a priazeň...a za všetky tie krásne kartičky, ktoré ste vyrobili. Dúfam, že aj budúci rok zostanete s nami a budete sa zapájať každý mesiac, už mám vymyslené témy, tak sa môžete tešiť. :)

 

Vonku zúri vianočné šialenstvo - v obchodných domoch vidieť už od novembra viac ľudí...Všetko je hore nohami...alebo? Ako riešite Vianočné prípravy vy? V strese a chaose, alebo v piánku a pohode.

 

Téma decembrovej ATC je: Vianočné šialenstvo/Christmas madness

  

Upustite svoju uzdu fantázie a poďte sa zapojiť do ATC výmeny na www.scrapworld.sk.

 
atc
 

Moja inšpirácia k tejto téme:

  
atc
  

Pár pravidiel:

  

Svoje práce môžete vkladať na FB profil stránky, kde bude na to vytvorený konkrétny album – s názvom aktuálnej ATC výmeny. Alebo mi môžete vaše fotografie posielať na zuzka.cedulova@gmail.com a ja vaše fotografie do daného albumu nahrám.

  

Decembrová ATC bude otvorená do 31. decembra 2022. Následne v najbližších nasledujúcich dňoch vytvoríme páry, ktoré budú zverejnené tu v článku. Informácia o tom, že páry sú na svete sa dozviete aj cez FB profil scrapworld.sk

  

A ako je zvykom, ak sa chcete zapojiť do výmeny, napíšte prosím komentár k tomuto článkupočtom kartičiek, ktoré chcete vymeniť (nezarátavajte do celkového počtu kartičku, ktorú si chcete nechať pre seba).

   

Pre uľahčenie komunikácie medzi jednotlivými pármi odporúčame vložiť za komentár aj mailovú adresu.

   

Následne sa vytvoria výmenné páry, ktoré sa navzájom oslovia pomocou e-mailu, aby si vedeli vymeniť adresy.

  

Výmenné dvojice:

  

Kasia Ania
Kasia Helena
Ania Zuzana
Helena Vierka
Zuzana Vierka
 
zuzka