Čo vás napadne, keď sa povie leto? Slnko, voda, prázdniny, more, alebo melón, marhule, zaváranie? :) Možno niekoho napadane cestovanie, hory, turistika...nakoniec aj vyložené nohy na lehátku pri bazénie nie sú zle :)

  

  Mňa väčšinou napadne „už zasa bude veľke teplo“ :D ale zároveň vidím pár dní voľna,  odpočinku a nič nerobenia.  Teda až také nič-nerobenie to nie je, vždy sa niečo nájde, ale to tempo je ležérne, nikam sa netreba ponáhľať...veď aj zajtra je deň...ako sa hovorí „maňana“.

  

  Poďte sa zapojiť do ATC výmeny na www.scrapworld.sk a ukážte nám ako vidíte leto vy.

  

Téma augustovej ATC výmeny je: Leto

 
atc
 

Moja inšpirácia k tejto téme:

 

 
atc
 
  Inšpirácia od Anit: 
 
 
atc
 

Pár pravidiel:

  

  Svoje práce môžete vkladať na FB profil stránky scrapworld.sk, kde bude na to vytvorený konkrétny album – s názvom aktuálnej ATC výmeny. Alebo mi môžete vaše fotografie posielať na zuzka.cedulova@gmail.com a ja vaše fotografie do daného albumu nahrám.

  

  Augustová ATC bude otvorená do 31. augusta 2019. Následne v najbližších nasledujúcich dňoch vytvoríme páry, ktoré budú zverejnené tu v článku. Informácia o tom, že páry sú na svete sa dozviete aj cez FB profil scrapworld.sk

  

  A ako je zvykom, ak sa chcete zapojiť do výmeny, napíšte prosím komentár k tomuto článkupočtom kartičiek, ktoré chcete vymeniť (nezarátavajte do celkového počtu kartičku, ktorú si chcete nechať pre seba).

  

  Pre uľahčenie komunikácie medzi jednotlivými pármi odporúčame vložiť za komentár aj mailovú adresu.

  

  Následne sa vytvoria výmenné páry, ktoré sa navzájom oslovia pomocou e-mailu, aby si vedeli vymeniť adresy.

-------------------------------- ------------------------------------

  

Výmenné dvojice 

 

  V nasledujúcom zozname nájdete vytvorené výmenné páry. V komentároch nižšie nájdete emaily, cez ktoré sa môžete kontaktovať so svojimi tvorivými parťáčkami a vymeniť si adresy. 

  

Deniska Balážová Anita
Ľubica Michalikova Anita
Ľubica Michalikova Deniska Balážová
Viera Gáborová Naďa
Katka J. Naďa
Zuzana C Viera Gáborová

    

zuzka