Tento rok toho moc na dovolenky nepocestujeme. Ostávame doma, aspoň ja určite. A keďže väčšina z vás nikam nepôjde, urobme si dovolenkový raj doma. :)

 

  Čo pre vás znamená raj? Pre mňa biely piesok, blankytné more, palmy a veľká pohoda s miešaným nápojom v ruke ...snívam, pretože som takú dovolenku ešte nezažila :), ale keď raz budem veľká a rozumná, tak si ju s úsmevom užijem. :)

  

  Teraz už viete tak....poďte tvoriť ...teším sa na vašu krásnu tvorbu.

  

Upustite svoju uzdu fantázie a poďte sa zapojiť do ATC výmeny na www.scrapworld.sk.

  

Téma augustovej ATC výmeny: RAJ/PARADISE

  

raj
 

Moja inšpirácia k tejto téme:

 

raj
  

Pár pravidiel:

  

Svoje práce môžete vkladať na FB profil stránky,  kde bude na to vytvorený konkrétny album – s názvom aktuálnej ATC výmeny. Alebo mi môžete vaše fotografie posielať na zuzka.cedulova@gmail.com a ja vaše fotografie do daného albumu nahrám.

  

Augustová ATC bude otvorená do 31. augusta 2020. Následne v najbližších nasledujúcich dňoch vytvoríme páry, ktoré budú zverejnené tu v článku. Informácia o tom, že páry sú na svete sa dozviete aj cez FB profil

  

A ako je zvykom, ak sa chcete zapojiť do výmeny, napíšte prosím komentár k tomuto článkupočtom kartičiek, ktoré chcete vymeniť (nezarátavajte do celkového počtu kartičku, ktorú si chcete nechať pre seba).

  

Pre uľahčenie komunikácie medzi jednotlivými pármi odporúčame vložiť za komentár aj mailovú adresu.

  

Následne sa vytvoria výmenné páry, ktoré sa navzájom oslovia pomocou e-mailu, aby si vedeli vymeniť adresy.

 

Výmenné dvojice 

          

  V nasledujúcom zozname nájdete vytvorené výmenné páry. V komentároch nižšie nájdete emaily, cez ktoré sa môžete kontaktovať so svojimi tvorivými parťáčkami a vymeniť si adresy. 

 

Ľubica Michalikova Lucia LULUBEE
Viera Gáborová Zuzana C
Viera Gáborová Lucia LULUBEE
Ľubica Michalikova Etoile

 

  

  

zuzka