Tento mesiac si vďaka ATC kartičkám zacestujeme a budeme hľadať tie najväčšie poklady sveta. Kde sú ukryté ? Skovali ich piráti z Karibiku? Alebo ich ukryl Hook v zemi Nezemi. A možno ostrov pokladov ešte nikto neobjavil.

  

  Upustite svoju uzdu fantázie a poďte sa zapojiť do ATC výmeny na www.scrapworld.sk.

  

Téma aprílovej ATC výmeny: Mapa pokladov

 
atc
 

Moja inšpirácia k tejto téme (niekto nájde jagajúci poklad, niekto len kostičku z rybky :) )

 

atc
atc
  

Pár pravidiel:

  

  Svoje práce môžete vkladať na FB profil stránky scrapworld.sk, kde bude na to vytvorený konkrétny album – s názvom aktuálnej ATC výmeny. Alebo mi môžete vaše fotografie posielať na zuzka.cedulova@gmail.com a ja vaše fotografie do daného albumu nahrám.

  

Aprílová ATC bude otvorená do 30. apríla 2020. Následne v najbližších nasledujúcich dňoch vytvoríme páry, ktoré budú zverejnené tu v článku. Informácia o tom, že páry sú na svete sa dozviete aj cez FB profil scrapworld.sk

  

A ako je zvykom, ak sa chcete zapojiť do výmeny, napíšte prosím komentár k tomuto článkupočtom kartičiek, ktoré chcete vymeniť (nezarátavajte do celkového počtu kartičku, ktorú si chcete nechať pre seba).

  

Pre uľahčenie komunikácie medzi jednotlivými pármi odporúčame vložiť za komentár aj mailovú adresu.

  

Následne sa vytvoria výmenné páry, ktoré sa navzájom oslovia pomocou e-mailu, aby si vedeli vymeniť adresy.

 

Výmenné dvojice 

       

  V nasledujúcom zozname nájdete vytvorené výmenné páry. V komentároch nižšie nájdete emaily, cez ktoré sa môžete kontaktovať so svojimi tvorivými parťáčkami a vymeniť si adresy. 

 

MooMika Card Lucia LULUBEE
Ľuba   Lucia LULUBEE
Viera  Lucia LULUBEE
Ľuba MooMika Card
Zuzana  Viera 
Naďa Zuzana 
Katka J. Etoil

 

Špeci info: Všetci vieme, aká je teraz situácia s vírusom a tak je tu taký návrh, pošlite si kartičky iba obyčajne, aby ste nemuseli chodiť na poštu a zbytočne sa nevystavovali väčšiemu riziku než treba :) Prípadne si ich pošlite neskôr keď sa situácia trošku upokojí. Samozrejme sú to len návrhy a je to na vás ako sa dohodnete, hlavne nech ste zdravé :) 

  

zuzka