Vždy som bola fascinovaná, keď som na YouTube videla video, kde nejaká scraperka prezentovala svoj art journal. Sú to proste jedinečné kúsky, krásne farebne zladené a s krásnymi myšlienkami. Zopár pohľadníc som touto technikou vytvorila, takže táto technika mi nie je úplne cudzia. Asi pred rokom som si zaumienila, že veru skúsim vytvoriť svoj prvý art journal. Našla som si ideálny zápisník, vytiahla som farby, šablóny, pasty a všetko možné, čo by sa mi mohlo hodiť a hor sa do toho. Najprv som si predpripravila zopár stránok s tým, že ich postupne budem dotvárať. Potom sa objavili iné povinnosti a ja som na celý projekt zanevrela. 

 

art
 
art
 
art
 
art
 
art
 

   Po roku som objavila zápisnik a chuť vytvoriť journal sa objavila okamžite. Moju prvú dvojstránku som venovala svojej veľkej vášni a tou je KÁVA. Mám ju ozaj veľmi rada a pila by som ju stále.

 

   Takže ako prvá pomôcka nemože chýbať ... káva :-) 

 
art
 

   Ako základ som použila už predpripravenú dvojstránku . Od Ivky mám krásný papier s motívom kávy  Obojstranný papier - Coffee Time 06 a Papierový pás - Coffee Time 02  a bol by hriech ho nepoužiť. Hlavný obrázok som trochu po obvode poničila  a tupovala  hnedou farbou. 

 

   Ako podklad pod ústredný motív som použila papiere zo sady  Nr. 67 a  Nr. 47. Použila som ešte  Obostranný papier - Photo Archive - Moments of Life  z ktorého som použila citát. Ešte zopár detailov v podobe kovových perličiek , trochu korekcie hnedou farbou a prvá stránka v mojom art journal je hotová. 

 

art
 
art
 
art
 
 
art
 

  Každý mesiac vám v jednom článku prinesiem návod, ako som vytvorila ďaľšiu stránku, takže už teraz sa môžete tešiť na pokračovanie. 

 
 
Použitý materiál:
 
Obojstranný papier - Coffee Time 06
Papierový pás - Coffee Time 02 
Sada papierov - Nr. 47 15,2x15,2 cm
Sada papierov - Nr. 67 15,2x15,2 cm 
Obostranný papier - Photo Archive - Moments of Life
Tupovač
Ničič
Hnedá poduška
Gombíky
Šablóny
 
Krásny deň :)
 
anit