Ahojte moje milé tvorilky ATC kartičiek. Je tu posedná tohtoročná téma, ale nemusíte sa báť, aj budúci rok sa uvidíme s krásnymi témami. Nejaké už mám pripravené, takže sa môžete tešiť.

 

Tento mesiac ukončíme ročné kolečko tvorby vianočne. Veľmi sa budem tešiť na vašu tvorbu.

 

Prajem Vám všetkým krásne prežitie vianočný sviatkov, veľa pohody, pokoja, spoločných chvíľ s blízkymi a šťastný nový rok, aby sme sa mohli v zdraví opäť stretnúť pri tvorení :)

  

Téma decembrovej ATC je: Kúzelné Vianoce/Magical christmas

  

Upustite svoju uzdu fantázie a poďte sa zapojiť do ATC výmeny. 

 

vianoce
 
 

Moja inšpirácia k tejto téme:

 
vianoce
 

Pár pravidiel:

  

Svoje práce môžete vkladať na FB profil stránky , kde bude na to vytvorený konkrétny album – s názvom aktuálnej ATC výmeny. Alebo mi môžete vaše fotografie posielať na zuzka.cedulova@gmail.com a ja vaše fotografie do daného albumu nahrám.

  

Decembrová ATC bude otvorená do 31. decembra 2023. Následne v najbližších nasledujúcich dňoch vytvoríme páry, ktoré budú zverejnené tu v článku. Informácia o tom, že páry sú na svete sa dozviete aj cez FB profil.

  

A ako je zvykom, ak sa chcete zapojiť do výmeny, napíšte prosím komentár k tomuto článkupočtom kartičiek, ktoré chcete vymeniť (nezarátavajte do celkového počtu kartičku, ktorú si chcete nechať pre seba).

  

Pre uľahčenie komunikácie medzi jednotlivými pármi odporúčame vložiť za komentár aj mailovú adresu.

  

Následne sa vytvoria výmenné páry, ktoré sa navzájom oslovia pomocou e-mailu, aby si vedeli vymeniť adresy.

 

Výmenné dvojice

 

Helena Zuzana C
Katarína Viera Gáborová
Ania Smiatek Helena
Viera Gáborová Ania Smiatek

zuzka