Ach ten čas opäť utiekol, máme december a poslednú tohtoročnú ATC výmenu. V nej som sa zamerala na zaujímavé drevené ozdoby Matriošky. Tie moje ATC kartičky som zladila do vianočného motívu.

 

  Ďakujem každej jednej z vás, ktorá sa počas roka zapojila do výmien a budem rada, keď sa aj budúci rok budeme môcť v zdraví opäť stretávať na stránkach scrapworld.sk a spokojne tvoriť.

 

Téma decembrovej ATC je: Matrioška

  

  Upustite svoju uzdu fantázie a poďte sa zapojiť do ATC výmeny na www.scrapworld.sk.

 
atc
 

Moja inšpirácia k tejto téme:

  
atc
  

Pár pravidiel:

  

  Svoje práce môžete vkladať na FB profil stránky , kde bude na to vytvorený konkrétny album – s názvom aktuálnej ATC výmeny. Alebo mi môžete vaše fotografie posielať na zuzka.cedulova@gmail.com a ja vaše fotografie do daného albumu nahrám.

    

  Decembrová ATC bude otvorená do 31.decembra 2021. Následne v najbližších nasledujúcich dňoch vytvoríme páry, ktoré budú zverejnené tu v článku. Informácia o tom, že páry sú na svete sa dozviete aj cez FB profil scrapworld.sk

   

  A ako je zvykom, ak sa chcete zapojiť do výmeny, napíšte prosím komentár k tomuto článkupočtom kartičiek, ktoré chcete vymeniť (nezarátavajte do celkového počtu kartičku, ktorú si chcete nechať pre seba).

   

  Pre uľahčenie komunikácie medzi jednotlivými pármi odporúčame vložiť za komentár aj mailovú adresu.

    

  Následne sa vytvoria výmenné páry, ktoré sa navzájom oslovia pomocou e-mailu, aby si vedeli vymeniť adresy.

   

--------------------

Výmenné dvojice

  

Ania Viera
Ania Zuzana
Viera Zuzana
zuzka