A je tu posledná tohtoročná ATC výmena. Ten rok tak rýchlo ubehol, len teraz som sa tešila, že si budeme posielať každý mesiac medzi sebou krásnu mini tvorbu a aha, už je tu december.

   

  Ako poslednú tému som zvolila recykláciu, mohla som dať niečo vianočné, novoročné, ale tých tém bude habadej. My budeme recyklovať. :) A možno, urobíte z recyklovaného materiálu aj niečo vianočné, to už nechám na vás. :)

   

  Ja som často spomínala v článkoch, že nevyhadzujem veci, odkladám, lebo raz sa to možno zíde, poznáte to. Ak ste aj vy taký „škrečkovia“ tak sa môžete riadne vyšantiť. A nebojte sa, aj budúci rok tu budeme a už mám pre vás pripravené aj témy, tak sa môžete tešiť. :)

   

  Teraz už viete tak....poďte tvoriť ...teším sa na vašu krásnu tvorbu.

   

  Upustite svoju uzdu fantázie a poďte sa zapojiť do ATC výmeny na www.scrapworld.sk.

   

Téma decembrovej ATC výmeny: Recyklácia

  

atc
 

Moja inšpirácia k tejto téme:

 

atc

 

Pár pravidiel:

  

  Svoje práce môžete vkladať na FB profil stránky, kde bude na to vytvorený konkrétny album – s názvom aktuálnej ATC výmeny. Alebo mi môžete vaše fotografie posielať na zuzka.cedulova@gmail.com a ja vaše fotografie do daného albumu nahrám.

  

  Decembrová ATC bude otvorená do 31. decembra 2020. Následne v najbližších nasledujúcich dňoch vytvoríme páry, ktoré budú zverejnené tu v článku. Informácia o tom, že páry sú na svete sa dozviete aj cez FB profil scrapworld.sk

 

  A ako je zvykom, ak sa chcete zapojiť do výmeny, napíšte prosím komentár k tomuto článkupočtom kartičiek, ktoré chcete vymeniť (nezarátavajte do celkového počtu kartičku, ktorú si chcete nechať pre seba).

  

  Pre uľahčenie komunikácie medzi jednotlivými pármi odporúčame vložiť za komentár aj mailovú adresu.

 

  Následne sa vytvoria výmenné páry, ktoré sa navzájom oslovia pomocou e-mailu, aby si vedeli vymeniť adresy.

 

Výmenné dvojice 

             

  V nasledujúcom zozname nájdete vytvorené výmenné páry. V komentároch nižšie nájdete emaily, cez ktoré sa môžete kontaktovať so svojimi tvorivými parťáčkami a vymeniť si adresy. 

 

Viera Ania
Etoile LuluBee
Naďa Viera
Zuzana Ania

 

zuzka