Až sa mi nechce veriť, že ubehol rok, odkedy som písala prvé slová na tento blog a s napätím čakala, čo z toho všetkého bude. Ešte teraz si zreteľne pamätám, ako som oficiálne spúšťala eshop, na tú radosť z prvej objednávky a aj z každej ďalšej, ktorá prišla. Ako som sa červenala za ušami, keď ste objavili chybu vo vianočných slovenských nálepkách, radosť z prvých výtvorov, ktoré ste mi poslali, že sú z materiálu zakúpenom na Scrapworld. Je to len rok, krátka a zároveň dlhá doba, a ja úprimne ďakujem všetkým, ktorý ste súčasťou tohto papierového sveta.

 

Ďakujem všetkým zákazníčkam (a ich dobrým manželom :) ) a zákazníkom, kamarátkam, všetkým, ktorí čítajú tento blog, či inak tvoria súčasť Scrapworld. Za Vašu priazeň, spätné reakcie a všetky tie nápady, ktoré pretvárate do papierových projektov.

Ďakujem

 

    Ja mám radosť a chcem aby ste ju mali i Vy, preto som si pripravila niekoľko aktivít a darčekov, k tým prvým narodeninám. Čím teda začať? Asi tými darčekmi. 

 

scrapworld_odznaky"
 
 
♥ Darčeky a zľava ♥
 

   Všetky objednávky nad 15€, ktoré prídu od dnes, získajú ako darček jeden z týchto dvoch odznakov. Oba nesú text týkajúci sa našej spoločnej papierovej závislosti :) Ich počet je obmedzený a to spolu na 30 prvých z Vás. K objednávke odznak pribalím automaticky, nemusíte ich hľadať na eshope ani nič iné. 

    

   Počas dnešného narodeninového dňa, nakupujete s 10% zľavou. Zľava sa týka nových objednávok, nedá sa uplatniť na skôr rezervované veci. V košíku vložte do kódu na zľavy, kód – narodeniny. Ak by ste mali problém nájsť to či niečo podobné, vložte to slovo do poznámky a dodatočne to odrátam.

 

♥ Narodeninové súťaže ♥
 
 
 
Scrapworld tipovačka od 12:00
 
 
Slovenská súťaž na celý týždeň  - v priebehu popoludnia
 
 
Zdieľacia súťaž na facebooku a instagrame
 
 
 
 Všetky informácie a podrobnosti nájdete vo vyššie uvednených článkoch, ktoré budú po nahodení prelinkované.
 
 
♥ Zdieľacia súťaž ♥
 
 
   Zdieľacia súťaž nesmie chýbať. Zdieľajte narodeninový príspevok na stránke facebooku (verejne, inak mi nezobrazí v zozname zdieľajúcich Vaše meno) a zapojte sa tak do súťaže o mix prevažne papierových výrezov. Balíček obsahuje aj lepenkové výrezy, nejaké ozdôbky či slovenské papierové výseky. Celá sada obsahuje cez 100 kusov vecí. (pri 100 som to prestala počítať :) )
 
   Ak sa chcete dostať do žrebovania dva krát, môžete využiť svoj instagram a vložiť u seba fotku, ktorá sa týka Scrapworld. Či už ako tvoríte niečo s našim materiálom, alebo niečo podobné. Vkladajte s #scrapworldsk .
 
 
zdielacka
 
 
 Krásny deň a vidíme sa na poludnie pri tipovačke ♥