Hovorí sa, že Martin chodí na bielom koni. Nepamätám sa, kedy to naposledy v našich končinách platilo, ale pár vločiek sa už tento rok ukázalo. Martina je už túto sobotu a podľa počasia to na sneh veru nevyzerá, takže si trochu snehu privoláme aspoň na papier. 

   Snežiť totiž bude v novej challenge, papierovo a nemusíte si brať ani rukavice ani čiapky.

 

Téma: Snehová víchrica

 

 Zadanie: Vašou úlohou je vytvoriť ľubovolný papierový projekt, na tému Snehová víchrica. Je na Vás, či využijete papier plný vloček, alebo využijete vyrezané vločky, či akrylovou farbou vytvoríte dojem snehu. Shaker card s vločkami...možností je mnoho a fantázii sa medze nekladú. 

 

Nezáleží na tom, či to bude pohľadnica, stránka, artjournal...je to na Vás, kým to bude projekt z ríše papiera. Ak si nebudete niečím istý, stačí napísať na email alebo na facebooku.

 

Trochu z pravidiel:  Projekt musí byť nový, vytvorený pre túto challenge (teda žiadna fotka z času skoršieho ako bola vyhlásená súťaž), ale ak sa ním chcete pochváliť na blogu či fb skôr, pokojne tak urobte :) )

 

Nie je to nutnosť, ale pre zachovanie jednoty by bolo dobré, keby fotka mala na šírku aspoň 820 pix. Je to šírka na ktorú fotky upravujem.

 

Kam a do kedy: Fotku súťažného projektu posielajte na email info@scrapworld.sk do polnoci 30.11.2017 s predmetom CHALLENGE NOVEMBER

 

Výsledky budú vyhlásené  začiatkom ďalšieho mesiaca. 

 

Výhra:

 

novemberchallenge

 

Vybraný víťaz získa tiež niečo k zime: 

  • silikónové razítka Winter Alpaca od Lawn Fawn
  • šablónu vianočných ruží
  • ručne robený diplom k téme 

 

Projekt pre inšpiráciu:

 

Všade kam pozriem vidím krásne vianočné pohľadnice, ktoré tvoríte a tak som si jednu ako projekt pre inšpiráciu vyrobila i ja. Zasneženú dedinku na hnedom craft podklade. Pozadie som zacákala bielymi bodkami, akrylovou farbou dorobila zasnežené strechy. K nim putoval výsek vločky, hnedú časť som previazala šnúrkou a dozdobila roľničkou a jedným z papierových výsekov zo slovenskej sady Veselé Vianoce

novemberchallenge
 
novemberchallenge
 
novemberchallenge
 
Teším sa na Vaše projekty a všetkým krásne novembrové dni. ♥