Scrapworld.sk - Váš scrapbookový svet!

Nastaviť vzostupne

1-10 of 312

Stránka:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Kniha hostí na chatu

24 Jan 2021

  Chaty sa spájajú s rôznymi, veľmi často vtipnými príhodami. Nedávno som preto vyrábala na jednu malú "knihu hostí", kde bude možné zanechať spomienku na svoj pobyt aj takto na papieri. Rozhodla som sa preto podeliť o malú inšpiráciu, možno poznáte niekoho kto chatu vlastní alebo sami na nejakú pravidelne chodíte. 

kniha-hosti
Zobraziť celý článok
Štítky:
1 Komentáre | Zverejnené v Inšpirácie Autor článku: Yka - Iveta Pernišová

V tomto období mávam doma vždy nejaké krásne živé jarné kvetinky, tulipány, hyacinty... Robia mi radosť na parapete a ešte k tomu aj krásne voňajú. Dnešná doba mi neumožňuje si kúpiť takéto kvetinky, tak som si povedala, že si nejaké ozdôbky vytvorím. Viem si ich dať do kvetináča a keďže sú krásne farebné, tak mi budú pripomínať tie živé.

scrapworld
Zobraziť celý článok
Štítky:
Komentáre | Zverejnené v Inšpirácie Autor článku: Zuzana

  Pár dní nového roku je za nami a ja dúfam, že ste si už niečo pekné vytvorili. Lebo viete ako sa hovorí, ako na nový rok tak po celý rok. Čo sa tvorenia na blogu týka, budeme súťažiť samozrejme aj v roku 2021. Tak sa poďme pozrieť na prvé zadanie. 

scrapbook
Zobraziť celý článok
Štítky:
Komentáre | Zverejnené v Súťaže Autor článku: Yka - Iveta Pernišová

ATC - Január 2021

01 Mar 2021

Ahojte všetci priaznivci ATC kartičiek. Ako prvú tému som si vybrala takúto voňavú a upokojujúcu. Ja milujem chodiť na masáž a keď sa pustí hudba a zapáli sa voňavá sviečka alebo difuzér s pár kvapkami voňavej esencie....oj veru, vydržala by som veeeeľmi dlho :)

atcvymena
Zobraziť celý článok
Štítky:
4 Komentáre | Zverejnené v ATC kartičky Autor článku: Yka - Iveta Pernišová
  Skôr ako sa pustíme aj tu na blogu oficiálne do aktivít v novom roku, je čas vyhodnotiť poslednú challenge roku 2020. Veľmi ma teší, že ste okrem fotiek vždy niečo pekné napísali a že sme rok ukončili spomienkou na niečo pekné či za niečo za čo sme vďačné. Tu sú všetky príspevky spolu s textami, verím, že vás tiež zahrejú na duši. 
challenge
Zobraziť celý článok
Štítky:
5 Komentáre | Zverejnené v Súťaže Autor článku: Yka - Iveta Pernišová

Spomienková stránka

14 Dec 2020

   Posledná tohtoročná challenge ma chytila za srdce: TO PEKNÉ Z ROKU 2020. Tento rok je totiž veľmi ťažký, nemyslela som si, že niekedy zažijem niečo takéto. Čo by som mohla v tomto roku vyzdvihnúť je aj oslava, ktorú máme každý rok a spájame v nej všetky narodeniny a meniny :) A vždy sa odfotíme ako tri grácie a každý rok si foto pozriem a poviem si, že som opäť zostarla :D A tak som si vytvorila stránku do albumu. 

scrapbook
Zobraziť celý článok
Štítky:
Komentáre | Zverejnené v Inšpirácie Autor článku: Zuzana

Tento rok je taký, aký je. Neviem ako vy, ale ja keď sa spýtam ako sa ľudia majú, veľmi často je odpoveď spojená s niečím negatívnym pre aktuálnu situáciu s koronou. Všetci sú frustrovaní, veľa vecí v ich životoch sa muselo odsunúť, veľa vecí na ktoré sa tešili. Na ktoré sme sa tešili. Obavy o zdravie, prácu a všetko, čo sa denne prepiera v správach. Nie, nemusíte sa báť, žeby sme išli takto v decembri tvoriť niečo pochmúrne, práve naopak. Poďme sa spätne pozrieť na niečo pekné, pretože nech je rok aký chce, dejú sa aj pekné veci. Kopa pekných vecí. :)

scrapbook
Zobraziť celý článok
Štítky:
2 Komentáre | Zverejnené v Súťaže Autor článku: Yka - Iveta Pernišová

ATC december 2020

12 Mar 2020

 A je tu posledná tohtoročná ATC výmena. Ten rok tak rýchlo ubehol, len teraz som sa tešila, že si budeme posielať každý mesiac medzi sebou krásnu mini tvorbu a aha, už je tu december. Ako poslednú tému som zvolila recykláciu, mohla som dať niečo vianočné, novoročné, ale tých tém bude habadej. My budeme recyklovať. :) 

atc
Zobraziť celý článok
Štítky:
6 Komentáre | Zverejnené v ATC kartičky Autor článku: Zuzana

  Teplo domova. Väčšine z vás sa v tomto predvianočnom období spájala minulomesačná téma práve s Vianocami. Opäť prišli prekrásne projekty a zo všetkých sálalo niečo domáce. Svetríky, ponožky, domčeky, vypekanie... každá to pojala po svojom. Poďme sa teda pozrieť na všetky projekty, prišla pekná kôpka, 13 kúskov :)

scrapbook
Zobraziť celý článok
Štítky:
Komentáre | Zverejnené v Súťaže Autor článku: Yka - Iveta Pernišová

  Dnes je čas na milú povinnosť, vyhodnotiť všetky narodeninové aktivity. Skôr ako sa do toho pustím, ešte raz ďakujem všetkým za priania i za to, že ste sa takto zapojili do Scrapworld osláv ♥ Keďže ale určite čakáte či ste niečo vyhrali, poďme na to.

scrapbook
Zobraziť celý článok
Štítky:
3 Komentáre | Zverejnené v Súťaže Autor článku: Yka - Iveta Pernišová
Nastaviť vzostupne

1-10 of 312

Stránka:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5